eAgro.pl

Ogólnopolski serwis branży rolnej

Wybór producenta wybierz producenta Przejdź do działu kup i sprzedaj kup i sprzedaj

Doradzamy kiedy najlepiej i najbezpieczniej kupić ponieważ wiemy, że drogi i spóźniony nawóz to zły nawóz

We wrześniu 1997 firma rozpoczynała działalność w Polsce jako dostawca nawozów dla firm dystrybucyjnych w kraju. Naszym kontrahentom oferowaliśmy towar najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Wśród naszych odbiorców wypracowaliśmy sobie opinię rzetelnego dostawcy. Staramy się zawsze dotrzymywać słowa dzięki temu dostawy odbywają się zawsze w określonym terminie transportem samochodowym lub wagonami PKP.

Oferowane przez nas nawozy zawsze spełniają najwyższe wymogi jakościowe, tzn. parametry jakościowe takie, jak zawartość makro- i mikroelementów, czy granulacja są zawsze zgodne z deklarowanymi. Wszystkie produkty granulowane można rozsiewać przy użyciu odpowiedniego sprzętu na min 24 m.

Nawozy są towarem o często zmieniającej się cenie pod wpływem zmian na rynku światowym (Polska jest dziś aktywnym uczestnikiem tego rynku) przez co odpowiednia informacja o np. zbliżającym się wzroście cen może pomóc zapobieżeniu niespodziewanych strat. Dzięki bieżącej współpracy z liderami branży nawozowej Europy i Świata dysponujemy informacjami, które przekazujemy naszym odbiorcom.

Jeżeli chcesz sprawdzić nasze ceny kliknij: strefa handlowa , wypełnij krótką ankietę, a my udostępnimy Ci nasze informacje.

producent opis produkty
Doschem sp. z o.o.

Doschem sp. z o.o.
 

  Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych sp. z o.o.

  Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych sp. z o.o.
    Z gdańskimi zakładami fosforowymi współpracowaliśmy 13 lat. Jest to zakład z 80-letnią tradycją w którym od 1912 roku produkowano kwas siarkowy i różne sole nieorganiczne.Fosfory obok znanego i cenionego przez rolników superfosfatu wzbogaconego produkują agrafoski, amofoski, amofosmag z zawatością siarki,wapnia i mikroelementów.Wszystkie nawozy i mieszanki nawozowe charakteryzują się długotrwałym i efektywnym działaniem.Szczególnym powodzeniem cieszy się superfosfat wzbogacony m.in. jako idealny komponet do mieszanek nawozowych.
  Intermag

  Intermag
   
      1    2    3

   © eagro.pl 2007