eAgro.pl

Ogólnopolski serwis branży rolnej

Wybór producenta wybierz producenta Przejdź do działu kup i sprzedaj kup i sprzedaj
producent opis produkty
K + S Polska sp. z o.o.

K + S Polska sp. z o.o.
 

Od 10 lat jesteśmy partnerem handlowym przedstawiciela Grupy K+S - jednego z największych producentów nawozów potasowo-magnezowych. Potas i magnez pozyskiwane są metodą górniczą na terenie 6 kopalni.Zdolność produkcyjna to 11 mln ton, a pokrycie światowego zapotrzebowania na potas to 11%. Do szczególnie promowanych nawozów należą korn kali, patentkali , kizeryt , magnesia kainit.W przypadku chęci szczegółowego zapoznania się z produktami zapraszamy na naszą stronę handlową.

Opracowano na podstawie materiałów informacyjnych z K+S Polska sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Consultingowe ADOB

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Consultingowe ADOB
 

Firma działająca od 1990 roku, zarówno na rynku polskim, jak i światowym.Głównymi założeniami są:

  • produkcja nawozów mikroelementowych na licencji BASF® AG, których jesteśmy dystrybutorem
  • wdrażaniem nowych technologii nawożenia rzędowego, przyjaznych środowisku naturalnemu, ograniczających dawki stosowanych nawozów.

W celu zapoznania się z produktami zapraszamy na  naszą stronę handlową.

Yara Poland  sp.  z o.o.

Yara Poland sp. z o.o.
 

Od 7 lat naszym partnerem handlowym jest Yara Poland,działająca na rynku polskim od roku 1991, początkowo jako Biuro Informacji Technicznej Norsk Hydro, następnie jako Hydro Poland, a od 25 marca 2004 jako Yara Poland, która jest przedstawicielem jednego z największych światowych koncernów chemicznych Yara International ASA.

Nawozy Yara takie jak CAN 27,SULFAN charakteyzują się bardzo wysoką jakością. CAN 27 eliminuje braki magnezu i wapnia, nie zakwasza gleby,przez co nie blokuje pobierania fosforu,potasu i pozostałych składników.

Sulfan to granulowany nawóz pogłówny pod rzepak oraz inne uprawy polowe.Utwardzona otoczka zapobiega ulatnianiu się azotu amonowego do atmosfery. Nie zakwasza gleby, przez co nie blokuje pobierania innych składników pokarmowych.Do zapoznania się z innymi produktami odsyłamy do naszej oferty.

   1    2    3

© eagro.pl 2007