eAgro.pl

Ogólnopolski serwis branży rolnej

Przejdź do działu kup i sprzedaj kup i sprzedaj

Doschem jest stabilną finansowo firma płacąca zawsze w terminach uzgodnionych z klientami.

Od kilku lat firma aktywnie uczestniczy w handlu płodami rolnymi. Doschem poprzez swoje bezpośrednie powiązania z krajami Unii Europejskiej jest doskonale zorientowany w wymaganiach stawianych rolnikom przez UE i może pomoc w ujednolicaniu standardów jakościowych zbóż. Współpracujemy z renomowanymi wytwórniami pasz, młynami, słodowniami itp. zapewniając swoim dostawcom zbyt plonów w cenach możliwie najwyższych w danym momencie. W celu maksymalizacji ofert cenowych dla gospodarstw rolnych kumulujemy oferty sprzedaży z poszczególnych regionów, staramy się również pozyskiwać dodatkowe rynki zbytu, a także wykorzystujemy regionalne zróżnicowanie cenowe na produkty rolne.

Pracujemy z wyspecjalizowanymi firmami transportowymi, dzięki którym oszczędzając czas rolnika w szybki i bezpieczny sposób transportujemy zboże.

Doschem jest stabilną finansowo firma płacąca zawsze w terminach uzgodnionych z klientami. W zamian za środki do produkcji rolnej przyjmujemy plony zaoszczędzając producentowi czas. Staramy się w sposób całkowicie bezpieczny zagwarantować rolnikom maksimum zysku osiąganego z gospodarstw rolnych. Należy w tym miejscu podkreślić, iż prowadzimy kontraktację podstawowych rodzajów zbóż pod potrzeby krajowe i zagraniczne. Bieżące informacje znajdziecie Państwo po zalogowaniu się do strefy handlowej.

© eagro.pl 2007