Kilka słów o nas.

Rozwój technologii, rosnąca liczba obowiązków, ogromny wzrost konkurencji sprawia, że szukamy sposobów na szybsze, tańsze i bezpieczne zakupy. Naturalną sprawą dla większości z nas jest dziś bankowość elektroniczna, zakupy AGD/RTV czy zakupy wycieczek zagranicznych prze internet. Dlaczego więc środki do produkcji rolnej nie były dostępne do tej pory w Internecie? Teraz już są!

Naszym celem jest stworzenie i rozwój platformy umożliwiającej zakup środków do produkcji rolnej po możliwie najbardziej atrakcyjnej cenie bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki naszemu rozwiązaniu za pomocą smartfona każde gospodarstwo rolne niezależnie od wielkości może kupić najlepsze nawozy w bardzo atrakcyjnej cenie przez internet.

Po ponad 20 latach doświadczeń w dystrybucji i imporcie nawozów, przy wykorzystaniu naszej pasji do nowoczesnych technologii oddajemy w Państwa ręce aplikację zawierającą ofertę na nasze najlepsze nawozy.

Doschem od 1997 roku jest jednym z największych w Polsce importerów nawozów sztucznych i komponentów do produkcji nawozów. Każdego roku sprowadzamy, pakujemy i dystrybuujemy około 150 tysięcy ton towarów. 

Kontrolujemy nasze produkty od miejsca ich produkcji, poprzez transport, przeładunek i składowanie w porcie, po dostawę do klienta w Polsce. W każdym newralgicznym punkcie – jak port załadunku lub wyładunku – pobieramy próbki towaru i zlecamy ich badanie. Z każdego badania powstaje raport i certyfikat.

Naszych dostawców dobieramy pod kątem możliwości zapewnienia najwyższej jakości produktu i gwarancji dostawy. Wszystko po to, żeby nasz klient mógł cieszyć się najwyższą jakością Mocznika 46%N, Doscan 27%N, Fosforanu Amonu czy innych nawozów sztucznych.

Płatności można dokonać bezpośrednio na nasze konto bez prowizji firm pośredniczących. Można też zrealizować płatność (ponosząc koszt prowizji) za pośrednictwem firmy PayU lub PayPal. Wybór w oparciu o realne korzyści pozostawiamy Państwu.

Dla produktów, dla których nie został specjalnie określony termin dostawy w opisie produktu (np. 3 miesiące lub do końca lutego) maksymalny termin dostawy wynosi 3 tygodnie.

Życzymy udanych zakupów i wysokich plonów!

Polecamy śledzić nasz profil na FB, za pośrednictwem którego chcemy mieć codzienny kontakt z naszymi klientami.

eAgro.pl – w trosce o najwyższą jakość upraw

W gospodarstwie rolnym nie ma miejsca na błędy i nietrafione decyzje. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które będą realnym wsparciem dla rolników. Współpracujemy zarówno z małymi, jak i dużymi gospodarstwami rolnymi. Profesjonalni przedsiębiorcy doceniają nas jako partnerów, którym można zaufać. Naszą misją jest wprowadzenie na rynek i ciągłe udoskonalanie platformy, dzięki której każde gospodarstwo może mieć swobodny dostęp do wysokiej jakości nawozów w możliwie jak najniższej cenie!

Wiedza i doświadczenie, które budują zaufanie

Celem działania naszej firmy jest nie tylko dostarczanie najwyższej jakości nawozów, ale także wiedzy i informacji dotyczących wykorzystania oferowanych produktów w praktyce. Nasza działalność nie polega wyłącznie na dystrybucji nawozów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dzielić się w codziennej pracy wskazówkami dotyczącymi efektywnego wykorzystania ich w zabiegach agrotechnicznych. Siłą napędową są dla nas długofalowe relacje z klientami, które bez wątpienia wpływają na stabilną pozycję firmy na rynku.

Naszą dewizą jest profesjonalizm. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Nasz zespół tworzą zawsze gotowi do pomocy specjaliści.

eAgro.pl – wygoda i bezpieczeństwo zakupów

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadzenie gospodarstwa rolnego jest bardzo wymagające. Rolnicy działają pod dużą presją czasu, mając do dyspozycji niewielkie zasoby ludzkie. W odpowiedzi na potrzeby właścicieli zarówno mniejszych, jak i większych gospodarstw stworzyliśmy miejsce, w którym można nabyć najwyższej jakości nawozy bez wychodzenia z domu. Nasza platforma zakupowa eAgro.pl powstała z myślą o zapewnieniu maksymalnej wygody kupowania nawozów w internecie. Gwarantujemy nie tylko terminowe dostawy, ale także stabilne, atrakcyjne ceny wielu naszych nawozów.

Najwyższe standardy działania

Wiemy, jak poważne wyzwania stoją przed rolnikami. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań do tego, by oferowane przez nas nawozy wyróżniały się najwyższą jakością. Starannie selekcjonujemy asortyment – w rolnictwie nie ma miejsca na kompromisy. Wiemy też, że stworzona przez nas platforma zakupowa realnie wspiera rolników w efektywnym zarządzaniu gospodarstwem. Dzięki niej mogą zająć się tym, co jest istotne dla produkcji i rozwoju. Aktualne, atrakcyjne ceny, dostęp do tendencji cenowych nawozów, a także możliwość szybkiej kalkulacji kosztów nawożenia wraz z transportem to rozwiązanie, które jest początkiem rewolucji w obszarze kupowania nawozów online. Zapraszamy do współpracy – kupuj nawozy online!