Kilka słów o nas.

Rozwój technologii, rosnąca liczba obowiązków, ogromny wzrost konkurencji sprawia, że szukamy sposobów na szybsze, tańsze i bezpieczne zakupy. Naturalną sprawą dla większości z nas jest dziś bankowość elektroniczna, zakupy AGD/RTV czy zakupy wycieczek zagranicznych prze internet. Dlaczego więc środki do produkcji rolnej nie były dostępne do tej pory w Internecie? Teraz już są!

Naszym celem jest stworzenie i rozwój platformy umożliwiającej zakup środków do produkcji rolnej po możliwie najbardziej atrakcyjnej cenie bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki naszemu rozwiązaniu za pomocą smartfona każde gospodarstwo rolne niezależnie od wielkości może kupić najlepsze nawozy w bardzo atrakcyjnej cenie przez internet.

Po ponad 20 latach doświadczeń w dystrybucji i imporcie nawozów, przy wykorzystaniu naszej pasji do nowoczesnych technologii oddajemy w Państwa ręce aplikację zawierającą ofertę na nasze najlepsze nawozy.

Doschem od 1997 roku jest jednym z największych w Polsce importerów nawozów sztucznych i komponentów do produkcji nawozów. Każdego roku sprowadzamy, pakujemy i dystrybuujemy około 150 tysięcy ton towarów. 

Kontrolujemy nasze produkty od miejsca ich produkcji, poprzez transport, przeładunek i składowanie w porcie, po dostawę do klienta w Polsce. W każdym newralgicznym punkcie – jak port załadunku lub wyładunku – pobieramy próbki towaru i zlecamy ich badanie. Z każdego badania powstaje raport i certyfikat. 

Naszych dostawców dobieramy pod kątem możliwości zapewnienia najwyższej jakości produktu i gwarancji dostawy.

Wszystko po to, żeby nasz klient mógł cieszyć się najwyższą jakością Mocznika 46%N, Doscan 27%N, Fosforanu Amonu czy innych nawozów sztucznych

Płatności można dokonać bezpośrednio na nasze konto bez prowizji firm pośredniczących. Można też zrealizować płatność (ponosząc koszt prowizji) za pośrednictwem firmy PayU lub PayPal. Wybór w oparciu o realne korzyści pozostawiamy Państwu. 

Dla produktów, dla których nie został specjalnie określony termin dostawy w opisie produktu (np. 3 miesiące lub do końca lutego) maksymalny termin dostawy wynosi 3 tygodnie.

Życzymy udanych zakupów i wysokich plonów!

Polecamy śledzić nasz profil na FB, za pośrednictwem którego chcemy mieć codzienny kontakt z naszymi klientami.