Oferta nawozów.

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie, zarówno te oferowane okazjonalnie, jak i dostępne w ciągłej sprzedaży odpowiadają najwyższym światowym standardom jakościowym.

Nawozy posypowe

Azotowe

Fosforowe

Potasowe

Wieloskładnikowe

Nawozy krystaliczne rozpuszczalne

Nawozy dolistne

Nawozy do fertygacji

Roztwór saletrzano-mocznikowy

Roztwór saletrzano-mocznikowy

Na bazie naszych, prawie trzydziestoletnich doświadczeń w branży nawozowej, spośród niezliczonej ilości producentów i produktów, wyselekcjonowaliśmy dla Państwa najlepsze jakościowo towary dostępne aktualnie na światowym rynku.

W procesie zakupu kontrolujemy produkcję nawozu począwszy od surowca, poprzez technologię produkcji, transport, przeładunki, pakowanie i dostawę do finalnego odbiorcy. Dzięki temu dostarczamy naszym klientom nawozy wytworzone z surowców o bardzo wysokiej rozpuszczalności i przyswajalności, jaka jest obecnie dostępna na rynku. Stosowane dodatki w postaci np. mikroelementów mają za zadanie zwiększyć skuteczność nawożenia. Nasze produkty cechują się bardzo wysokim wyrównaniem granulacji, co umożliwia równomierny wysiew. Bardzo wysoka twardość granulek pozwala uniknąć ich rozbicia na rozsiewaczu talerzowym. Stosowane przez nas opakowania mają zapewnić bezpieczne przechowywanie nawet w ekstremalnych warunkach.

Każdy z produktów ma swój indywidualny opis oraz specyfikację. Zachęcam Państwa do lektury oraz wyszukania produktu, który najlepiej odpowiada Państwa wymaganiom. Prosimy pamiętać, że to Państwo decydujecie o tym który produkt, do jakiej uprawy będzie najbardziej odpowiedni. Zachęcamy również do regularnych badań gleby celem określenia zapotrzebowania na mikro- i makroelementy. Pozwoli to skuteczniej zaplanować nawożenie, oszczędzić koszty oraz ochroni środowisko.