Oferta nawozów.

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie, zarówno te oferowane okazjonalnie, jak i dostępne w ciągłej sprzedaży odpowiadają najwyższym światowym standardom jakościowym.

Nawozy posypowe

Azotowe

Fosforowe

Potasowe

Wieloskładnikowe

Nawozy krystaliczne rozpuszczalne

Nawozy dolistne

Nawozy do fertygacji

Roztwór saletrzano-mocznikowy

Roztwór saletrzano-mocznikowy

Skuteczne nawozy rolnicze – zadbaj o obfite plonowanie

Aby uzyskać satysfakcjonujące plony, kluczowe jest prawidłowe zadbanie o uprawy, w tym stosowanie odpowiednich środków do produkcji rolnej. Ich wdrożenie spowoduje, że rośliny uzyskają odpowiednią zieloną masę, będą obficie kwitły i owocowały. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości nawozy rolnicze dostosowane do różnych rodzajów upraw. Udostępniane przez nas rozwiązania charakteryzują się dużą skutecznością. Asortyment podzielony został na odpowiednie podkategorie. W rezultacie szybko i wygodnie znajdziesz to, czego w danym momencie potrzebujesz.

To jednak nie wszystko! Nieustannie aktualizujemy naszą ofertę, aby móc dostosować ją do zmieniających się potrzeb i wymagań naszych klientów. Dzięki temu możemy ją skierować do każdego nowoczesnego rolnika, który prowadzi swoje gospodarstwo zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Nasze nawozy pomogą Ci zadbać o optymalne odżywienie Twoich upraw. Przełoży się to na ich wysokie plonowanie i osiągnięcie jeszcze większych sukcesów w działalności rolniczej.

Poznaj nasz bogaty asortyment – szeroka gama nawozów rolniczych, które spełnią Twoje wymagania

Wybierając nawozy rolnicze, masz do dyspozycji różnorodne opcje. Postaraliśmy się więc o to, aby nasza oferta obejmowała szeroki wybór preparatów, które możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

W asortymencie znalazły się m.in. nawozy posypowe, krystaliczne rozpuszczalne, a także roztwór saletrzano-mocznikowy. Do wyboru masz zarówno produkty jedno-, jak i wieloskładnikowe. Nawozy występują także w formie dolistnej oraz do fertygacji.

Tak zróżnicowana oferta z całą pewnością sprosta Twoim wymaganiom. Dzięki temu będziesz mógł dopasować odpowiednie preparaty do swoich upraw, zapewniając im optymalną ilość składników odżywczych, które są niezbędne do zdrowego wzrostu i plonowania.

Oferta dostosowana do skali Twojej produkcji, czyli nawozy dla małych i większych upraw

Nieważne, czy prowadzisz małe gospodarstwo, czy też większe przedsiębiorstwo rolnicze – nasza oferta nawozów jest dostosowana do różnych skal produkcji. W zależności od wybranego przez Ciebie środka mamy dostępne np. duże worki typu big bag – są one idealne dla większych upraw. Oferujemy także możliwość zakupu nawozów w mniejszych workach i opcja ta jest praktyczniejsza w małych gospodarstwach.

Kupuj nawozy online i oszczędzaj – atrakcyjne ceny nawozów  rolniczych tylko u nas!

W obecnych czasach obserwujemy dużą dynamikę w cenach nawozów. Ma to związek przede wszystkim ze wzrostem cen energii. Tym samym dla wielu rolników cena stała się podstawowym kryterium wyboru. To właśnie dlatego postaw na naszą platformę i kupuj nawozy online w atrakcyjnych cenach. Zyskasz w ten sposób szereg dodatkowych korzyści. Po zarejestrowaniu uzyskasz m.in. wgląd w aktualne ceny nawozów wraz z kosztami ich transportu na gospodarstwo. Co więcej, w przypadku ich zmiany otrzymasz odpowiednie powiadomienie. To pozwoli Ci na bieżąco śledzić ceny i dowiedzieć się, w jakim kierunku zmierza rynek. Dzięki temu będziesz mógł skutecznie zaplanować nawożenie, jednocześnie kontrolując koszty.

Dobre nawozy kluczem do sukcesu Twojej uprawy

Na bazie naszych prawie trzydziestoletnich doświadczeń w branży nawozowej spośród niezliczonej ilości producentów i produktów wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie najlepsze jakościowo towary dostępne aktualnie na światowym rynku.

W procesie zakupu kontrolujemy produkcję nawozu, począwszy od surowca, poprzez technologię produkcji, badania składu nawozów, transport, przeładunki, pakowanie i dostawę do finalnego odbiorcy. Dzięki temu dostarczamy naszym klientom nawozy wytworzone z surowców o najwyższej rozpuszczalności i przyswajalności, jaka jest obecnie dostępna na rynku. Stosowane dodatki, np. te w postaci mikroelementów, mają za zadanie zwiększyć skuteczność nawożenia. Nasze produkty cechują się bardzo wysokim wyrównaniem granulacji, co umożliwia równomierny wysiew. Bardzo wysoka twardość granulek pozwala uniknąć ich rozbicia na rozsiewaczu talerzowym. Stosowane przez nas opakowania mają zapewnić bezpieczne przechowywanie nawet w ekstremalnych warunkach.

Każdy z produktów ma swój indywidualny opis oraz specyfikację. Zachęcamy Cię więc do lektury oraz wyszukania nawozu, który najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom. Pamiętaj, że to Ty decydujesz o tym, który produkt do jakiej uprawy będzie najbardziej odpowiedni. Zachęcamy również do regularnych badań gleby celem określenia zapotrzebowania na mikro- i makroelementy. Pozwoli to skuteczniej zaplanować nawożenie, obniżyć koszty oraz chronić środowisko.