Fosforan amonu MAP 12-52

Uniwersalny nawóz posypowy o równomiernej granulacji do stosowania na różnych rodzajach gleb, pod wszystkie rośliny uprawne, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i owoców.

Kup Fosforan amonu MAP 12-52 »
Fosforan amonu MAP 12-52

Fosforan amonu MAP 12-52 – skuteczne

odżywienie Twoich upraw

Fosforan amonu MAP 12-52 to nawóz azotowo-fosforowy, który ma uniwersalne zastosowanie w uprawach rolnych. Z uwagi na wysoką zawartość fosforu zaleca się stosowanie go szczególnie na glebach ubogich, gdzie odnotowuje się deficyt tego pierwiastka. Udostępniany przez nas produkt ma formę granulatu. Dzięki temu jest łatwy w stosowaniu i efektywnie wykorzystywany przez rośliny. Niemal natychmiast po aplikacji nawóz ulega rozpuszczeniu i uwalnia składniki odżywcze do gleby. Dzięki temu możliwe jest szybkie, równomierne i długotrwałe odżywianie roślin uprawnych. Fosforan amonu zawiera także azot w formie amonowej, co sprzyja lepszemu pobieraniu fosforu przez rośliny.

Zawartość składników pokarmowych:

– Azot całkowity (N) 12,0% w tym:

– Azot w formie amonowej 12,0% (m/m)

– Pięciotlenek Fosforu (P2O5) 52,0% (m/m)

– Pięciotlenek Fosforu (P2O5) rozpuszczalny w roztworze cytrynianu amonu i wody 52,0% (m/m)

– Pięciotlenek Fosforu (P2O5) rozpuszczalny w wodzie 50% (m/m)

– Siarka całkowita (S) 1,5% (m/m) odpowiednio (SO3) 3,7% (m/m)

– Magnez (MgO) 1,5% (m/m)

Opakowanie:

– Dostępny w opakowaniach 500 kg oraz 25 kg na palecie

Fosforan amonu MAP 12-52 – zadbaj o prawidłową technikę nawożenia

Zastosowanie prawidłowej techniki nawożenia pozwoli Ci uzyskać wysokie plony o doskonałej wartości biologicznej. To właśnie dlatego warto wiedzieć, jak stosować poszczególne preparaty odżywcze. Jeśli chodzi o fosforan amonu MAP 12-52, to zaleca się jego wymieszanie z podłożem na głębokości co najmniej 10 cm. To właśnie na obszarze 10-40 cm pobieranie fosforu przez rośliny jest najlepsze. Innym powszechnie wykorzystywanym rozwiązaniem jest stosowanie nawozu w podsiewaczu. Dzięki temu młoda roślina od razu otrzyma ten cenny składnik, co umożliwi jej dobry start. Dla osiągnięcia jak najlepszego rezultatu nawożenie fosforanem amonu warto praktykować regularnie.

Fosforan amonu MAP 12-52 – uniwersalne rozwiązanie dla Twoich upraw

Fosforan amonu MAP 12-52 to skuteczny i bezpieczny środek, którego zaletą jest uniwersalność. Dzięki temu idealnie nadaje się do przygotowania gleby przed zasiewem, niezależnie od jej rodzaju. Wyjątek stanowi jedynie podłoże bardzo kwaśne. Doskonale sprawdza się także w przypadku większości roślin uprawnych. Fosforan amonu MAP ceniony jest również ze względu na swoją dużą skuteczność. Prawidłowo zaaplikowany wzbogaca glebę w niezbędny do życia roślin fosfor, zapewniając obfite i wysokie jakościowo plony.

Poznaj naszą ofertę i zaaplikuj roślinom fosforan amonu wysokiej jakości

Oferujemy fosforan amonu MAP 12-52, który stanowi skuteczne rozwiązanie dla Twoich upraw. Nasz produkt jest starannie wyselekcjonowany i poddany wieloetapowej kontroli jakości, aby zagwarantować jego najwyższą jakość. Dzięki temu jest w stanie zapewnić optymalną dawkę fosforu Twoim roślinom. Preparat charakteryzuje się doskonałą rozpuszczalnością. Jest także bardzo dobrze przyswajany. To pozytywnie wpływa na kondycję roślin i późniejsze plonowanie. Nie czekaj dłużej i sięgnij po fosforan amonu MAP 12-52, aby cieszyć się bogatym zbiorem.