Facebook    

PosypoweAzotowe

Azotowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najbardziej popularne nawozy azotowe w naszym regionie takie, jak: saletra amonowa prylowana i granulowana, saletra wapniowa, mocznik prylowany i granulowany, roztwór saletrzano-mocznikowy, siarczan amonu, siarczan potasu, różne rodzaje NP, NK, NPK i wiele innych.
Fosforowe

Fosforowe

Za pośrednictwem naszej aplikacji udostępniamy Państwu ofertę na nawozy zawierające fosfor pochodzący głównie z apatytów o wysokiej koncentracji makroelementów takie, jak fosforany amonu DAP 18-46 i MAP 12-52 oraz produkty o nieco mniejszej zawartości azotu i fosforu.
Potasowe

Potasowe

Granulowana sól potasowa o zawartości K2O 60% w suchej masie w formie chlorku potasu. Sól ta wydobywana jest w Niemczech ekologiczną metodą solution mining i granulowana w Polsce. Wkrótce w naszej aplikacji dostępna będzie sól potasowa bez chlorkowa.
Wieloskładnikowe

Wieloskładnikowe

Nawozy mineralne zawierające dwa lub więcej składników pokarmowych: azot, fosfor lub potas. W naszej ofercie znajdują się nawozy jednorodne, gdzie w każdej granuli znajdują się wszystkie składniki. Dzięki zastosowaniu wielu składników w jednym nawozie oszczędzamy zarówno czas jak i koszty paliwa wykonując jeden zabieg zamiast dwóch lub trzech.